Alex RYBAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alex'in Türkiye'deki ilk Fan Forumuna hoşgeldiniz (:

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

LIFE.RU Röportajı

4 posters
YazarMesaj
HunterPink
Moderatör
HunterPink

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:04 pm

Uluslar arası yarışma “Eurovision 2009”da Norveç’i temsil eden Alexander Rybak, Rusya başkentine vardıktan sonra, LIFE.RU’ya samimi bir röportaj verdi.

22 yaşındaki sanatçı, gizli aşkı hakkında ve zafer elde etmeye hazırlıklı olup olmadığı konusunda konuşmaktan çekinmedi.

Selamlar! Beyaz Rusya kökenlerin olmasına rağmen, Moskova’da Norveç adına yarışıyorsun. Peki, kendini nereye ait hissediyorsun?

Dürüst mü olayım, yoksa zekice mi davranayım?

Tüm dürüstlüğünle bir cevap ver.

Kendimi bir Norveçli gibi hissediyorum. Bu ülkede büyüdüm ve orası benim yuvam oldu. Ama Beyaz Rusya’ya ait anılarım da var ve orayı da seviyorum. Hatta babaannemler oradalar ve ben de onları bazen ziyaret ediyorum.

Eurovision adaylığın sana ne ifade ediyor?

Uzun zamandır bunu arzuluyordum ve bu yarışmada yer alabilmeyi diliyordum. Ve kazanacaksam, bunun için çaba sarf etmeliyim. Oslo’daki elemeler harika geçti.

Bu aralar herkes senin kazanacağına dair kehanetlerde bulunuyorlar. Bu tür öngörüler seni nasıl etkiliyor?

Benim için bu tabi ki hoş bir şey, bu şarkım hakkında birçok şeyi açıklıyor. Bu herkes için pohpohlayıcı bir şeydir tabii ki. Ve ben de istisna değilim.

Hadi söyle bize, en sevdiğin kişi performansın hakkında ne düşüyor? Sanırım bu bir kız olmalı.

Bir kızla ilişkimin olması, benim tarafımdan çok egoistçe olurdu. Bir kız arkadaşım yok ve henüz olmasını da planlamıyorum. Şu anda tamamen işimle doluyum ve herhangi bir ilişki için zamanım yok. Devamlı konser, tur ve çekimlerdeyim.

Hayır bekle, sen genç ve yakışıklı bir adamsın ve bir kız arkadaşın yok ?

Şu anda burada ülkemi temsil etmek için bulunuyorum.

Ama favori kızını telefonla arayabilirsin değil mi?

Evet, arayabilirim ama bu kişiyi aramamaya çalışırım çünkü birlikte olamayacağız ve daha sonra ayrılmak çok zor olacak, böyle bir durum olduğunda. Ve tüm bunların bir sebebi var çünkü şu anda kendimi tamamıyla işime adadım.

Tamam, özel hayatın hakkında konuşmayalım ve endişeli olduğun için sana kesinlikle terbiyeli sorular soracağım.

Hayır, istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Bazı sorularda hiçbir cevap veremiyorum çünkü cevap olarak verebileceğim şeyi dayandırabileceğim bir geçmiş örneğim olmuyor.

Ve, Eurovision’daki yarışmacılardan sana en hoş gelen kim?

Svetlana Loboda. O çok güzel ve yetenekli bir kız. Şarkısı bana çok hoş geldi. Onu ilk gördüğümde, böyle bir kadının bu tip bir şarkı yazacak kadar yetenekli olamayacağını düşündüm. Bu şarkının yazarının o olduğunu duyunca çok şaşırdım.

KAYNAK: http://www.escforum.net/forum/showthread.php?t=8858&page=289
**aysel**
Moderatör
**aysel**

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:17 pm

saol canım Smile))
yalnız ben o kadından ismail yk tarzı şarkıların hepsini beklerim:)))
kadının sahne performansı müthişdi amma velakin erotizm fazla geldi kadın da yerinde duramıyordu zaten....
alex kendine dikkat et:=)
HunterPink
Moderatör
HunterPink

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:18 pm

Haha bencede karı bi manyaktı
Yok ben Alex'ten o karıyla alakalı birşey beklemem
Karı çok tipsiz Mad
**aysel**
Moderatör
**aysel**

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:20 pm

hepsi öyle valla canım boya güzelleri işte..Smile
yalnız kadın çok şehvetli dans ediyor gel beni ye dermiş gibi ...
ağzını felan acayip böyle kıvırıyordu bnce o kadının içinde
bir yıldız tilbe yatıyor da haberi yok yavaş yavaş olur o da yıldız tilbe gibi zaten:)
HunterPink
Moderatör
HunterPink

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:27 pm

Haha Yıldız Tilbe yuh benzetmeye bak süperdi
Bencede Laughing
**aysel**
Moderatör
**aysel**

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:28 pm

napıyım canım yıldız tilbeden başka çatlak da yok ki Smile
bu kaıdnın hareketleri aynı yıldız tilbeye benziyor:)
HunterPink
Moderatör
HunterPink

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:28 pm

Haha evet haklısın
**aysel**
Moderatör
**aysel**

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:29 pm

Very Happy
Yoishe
Admin
Yoishe

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 10:50 am

süperdi canım (: sağol..
MM cevapları hoşuma gitti xD
https://alexanderrybakturkey.yetkin-forum.com
PinaRybak

PinaRybak

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 12:50 pm

Paylasım için saol cnım . buarada bu kız accayip bir sekilde tipsiz. Tipsiz denilenn birinde bile az da olsa tip olur ama ben bu kadın için cidden bişi diyemiyorum
..Kız resmen travestiler gibi :S:S inanılmaz armıut bir tipi var ..
HunterPink
Moderatör
HunterPink

LIFE.RU Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: LIFE.RU Röportajı   LIFE.RU Röportajı I_icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 12:57 pm

Bencede aynı dönme gibi birşey
PinarRybak 'TÜRKÇE'YE DİKKAT LÜTFEN'

LIFE.RU Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası